Tel:
Chiny Młyn zimny pilnik producent
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

NAJLEPSZE WYPOSAŻENIE, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.


 

Dom ProduktyMaszyna do cięcia rur

Maszyna do cięcia rur metalowych o dużej prędkości, CNC półautomatyczna maszyna do cięcia

Maszyna do cięcia rur metalowych o dużej prędkości, CNC półautomatyczna maszyna do cięcia

  • High Speed Metal Tube Cutting Machine , CNC Semi-Automatic Cutting Machine
  • High Speed Metal Tube Cutting Machine , CNC Semi-Automatic Cutting Machine
  • High Speed Metal Tube Cutting Machine , CNC Semi-Automatic Cutting Machine
  • High Speed Metal Tube Cutting Machine , CNC Semi-Automatic Cutting Machine
 • High Speed Metal Tube Cutting Machine , CNC Semi-Automatic Cutting Machine

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu Chiny
  Nazwa handlowa: Hengyang
  Orzecznictwo: ISO9001-2000
  Numer modelu: MC350D

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Szczegóły pakowania: Zgodnie z życzeniami klientów
  Czas dostawy: 60days
  Zasady płatności: 30% zaliczka przez TT, 70% przed wysyłką
  Możliwość Supply: 20 miesięcznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  High Light:

  CNC Cutting machine

  ,

  pipe cutting equipment

  Maszyna do cięcia rur metalowych o dużej prędkości, CNC półautomatyczna maszyna do cięcia

  Szybkie szczegóły

  Stan: Nowy Miejsce produkcji: Jiangsu China

  Numer modelu: MC350D Typ maszyny: Maszyna do cięcia rur i rur

  Surowiec: Zasilanie: hydrauliczne

  Certyfikacja: CE & ISO System chłodzenia: chłodzenie wodą

  Przegląd maszyn:

  Maszyna do cięcia okrągłego blachy MC350D, oparta na wprowadzeniu zagranicznych zaawansowanych technologii, innowacyjnych i rozwijających hydrauliczną maszynę do cięcia, wydajność ich produktów osiąga poziom zaawansowany, piłowanie różnych kształtów przekrojów to zwykła stal, stal nierdzewna, miedź, aluminium i inne Profile metalowe, szczególnie cięcie różnych rur jest idealne. Maszyna wykorzystuje sterowanie hydrauliczne, podczas piłowania bez sztucznego karmienia, rozładowania, jego mocowanie, zwolnienie, podawanie, automatyczne opuszczanie, sterowanie hydrauliczne, dokładność obróbki, wysoka sprawność, nadająca się do długotrwałej pracy ciągłej.

  Ilość cięcia:

  Maszyna jest wyposażona w wycięcie liczników (na głównym panelu sterowania), Planowana liczba elementów licznika wejściowego do cięcia, Rzeczywista wielkość cięcia zostanie wyświetlona na małym ekranie licznika, gdy faktyczna liczba cięć jest zgodna z ustawieniami wstępnymi Numer, maszyna automatycznie przestanie działać, cięcie licznika rzeczywistego jest automatycznie kasowane do zera.

  Techniczne parametry

  1 Silnik tnący

  YD112M-4/2 3,3 / 4,0kw

  2 Napięcie

  380V 50HZ (linia kontrolna 110V50HZ)

  3 Silnik pompy wodnej

  40W

  4 Stosowana piła

  Ф≤400 Bore Ф32 Otwór na szpilkę 2-Ф11 × 63

  5 Ciśnienie robocze

  5.5MPa

  6 Otwieranie zacisku

  140 mm

  7 Silnik pompy oleju

  Y90L-4 1.5Kw

  8 Pompa łopatkowa

  VPV1-20-55

  Konfiguracja Wprowadzenie:

  Elektroniczne części sterujące: FR.L i zawór elektromagnetyczny są importowane z Air TAC Taiwan, zawór: Tajwan importowany hydraulicznie Asada;

  Stycznik AC: Korei Południowej importowane Shilin, przycisk Stop i przycisk Start: Tajwan Tiandi, inne akcesoria elektryczne: Chint.

  Kolej: Tajwan Shangyin.

  Instalacja i uruchamianie

  1, Maszyna musi być umieszczona na równym podłożu, cztery stopy za pomocą śrub, aby ją zabezpieczyć.

  2, Linia została zmontowana wewnątrz debugowania maszyny, a podłączona jest moc (380V 50Hz, trójfazowy, 4-prądowy), podczas gdy maszyna musi być uziemiona w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

  3, Potwierdzić sterowanie: włącza się światła, a następnie włącza przełącznik biegunowy (ustawiony w pozycji "1" lub "2"), a następnie nacisnąć kierunek obrotów silnika w zależności od kierunku obrotów wrzeciona i strzałki osadzenia , Jeśli odwrócisz swap dowolną fazę fazy dwufazowej

  Instrukcja obsługi

  1. Instalacja piły

  W zależności od wielkości materiału przeznaczonego do cięcia należy wybrać odpowiednią grubość, średnicę i liczbę zębów. Po wybraniu tarczy piły zgodnie z poniższymi krokami, aby zainstalować maszynę

  (1) Przełącznik zasilania jest ustawiony na WYŁ.

  (2) Otwórz pokrywę zabezpieczającą.

  (3) Zdejmij pokrywę noża i kołnierz wrzeciona oraz pokrywę ostrzami noża czystą ściereczką nie pozostawiając piasku ani żelaza.

  (4) Zamontowany na ostrzu, z przodu zęby przedniej pokrywy w tym samym kierunku z nożem, założyć nóż na pokrywę, dokręcić śruby, przed całkowitym zablokowaniem ostrza, aby pociągnąć nóż w kierunku przeciwnym, tak aby kołek Pokrywa czołowa ściśle naciąga nóż na nacięcie na trzpień noża, a następnie dokręć mocno śruby.

  (5) Osłonę szyn ochronnych pilota, całkowitą instalację ostrza. Aby usunąć powyższe kroki.

  2. Regulacja głębokości skoku podawania

  Ustawić nakrętkę krańcową, a następnie obrócić zaworem kontrolnym zamkniętą kropkę (w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara) tak, aby obciążenie powoli opuścić głowicę, aż ostrza można wyciąć przedmiot obrabiany, aby nakręcić nakrętkę regulacji ostrza od obrabianego przedmiotu około 10 mm.

  3.Szybkość ostrza łopatki:

  Ogólnie łagodna stalowa metalowa prędkość wybrana; Pręty stałe, stal nierdzewna i inne opcjonalne niskie. (Uwaga: po obróbce cieplnej materiałów lub twardości stali HRC13 więcej, jest niedostateczna szybkostrzelna pilarka do piły, w przeciwnym razie skraca żywotność ostrza).

  4. Główne zaciski i dopasowanie zacisków zasilania (patrz rysunek szkicu i instrukcje sterowania panelem)

  (1) Zasady dostosowania:

  A, możesz naprawdę zaciąć obrabiany przedmiot.

  B, zapewnia płynne podawanie, a nie twarde przeciąganie lub zakleszczanie, nie wpływa na tolerancję długości po zakończeniu cięcia przedmiotu.

  (2) Etapy dostosowania:

  A, Spróbuj otworzyć zacisk podstawowy, zacisk jest otwierany w celu zasilania.

  B, ręcznie obsługiwać główny panel sterowania będzie wyposażony w stację zasilania z przodu głównego zacisku.

  C, Zamocuj obrabiany przedmiot w środku.

  D, obrót kółka ręcznego dociśnij przedmiot obrabiany do głównego folderu, kółko ręczne, a następnie odwijaj 3-4mm.

  E, przekręć pokrętło do funkcji ręcznej na głównym panelu sterowania, aby sprawdzić, czy zbiornik paliwa do głównego folderu nie zaciska przedmiot, przecina środek w żaden sposób niebezpieczeństwem i uszkodzi obrót przedmiotu obrabianego ostrza.

  F, po ustawieniu głównego zacisku, dopasuj zaciski podawania, metodę regulacji, aby dostosować główny folder, mniej więcej tak samo, ale należy zwrócić szczególną uwagę na regulowane koło ręczne, tym bardziej można dopasować klamry do siedzenia. Ale kleszcze kleszcze do tego samego folderu muszą być proste z Panem.

  G, Po ręcznej regulacji pokrętła, aby zwolnić główny folder. Zostanie wysłany do zacisku klamerki zaciskowej do zaciskania przedmiotu obrabianego, aby wcisnąć przycisk ręcznego podawania, natychmiast wycofuje się stację zasilającą. W tym momencie zauważa się, że materiał (obrabiany przedmiot) jest głównym zderzakiem, oznacza to, że w linii nie ma dobrych melodii, należy ponownie wyregulować. Jeśli oznacza to materiał przed i po dostarczeniu gładkiej korekty został zakończony.

  5. Regulacja prędkości posuwu

  Z tyłu głowicy podajnika znajduje się zawór regulacji przepływu, obracając pokrętło, aby ustawić rękojeść prędkości posuwu. Dostosowanie prędkości posuwu w zależności od doświadczenia, nie za szybko i załamanie zanieczyszczeń powodowanych ząbkowanymi zębami, ale także zbyt mało i wolno i tępych brzeszczotów. Na przykład amputowane łukowe pręty o średnicy 25 mm przez około 2-8 sekund, według Lee może być ząbkowane lub ostrze.

  6. Dostosowanie długości cięcia (długość każdej podajnika)

  Podawaniem wartości referencyjnej maszyny jest długość stacji podawania następnym krokiem jest dostosowanie skali:

  (1) Stacje do karmienia przeniosą się na czoło;

  (2) Po karmieniu śruby pozycjonującej;

  (3) Z ręcznym blokiem transmisyjnym i wskaźnik zatrzymuje się wizualnie obok rozmiaru skali;

  (4) Po znalezieniu długości nastawionej wartości, zablokować zatyczkę;

  (5) Po przednim i tylnym korek korka i bufory mogą precyzyjnie dostroić połączone przetwarzanie paszy, w celu ułatwienia małego rozmiaru (po karmieniu, aby ograniczyć pręt buforowy, zwykle wciśnięty do 13-15mm jest właściwe. W przeciwnym razie bufor nie może przynieść efektów lub łatwo psować się)

  (6) I jako długość mniejszą niż pasza, wybierz drugi lub trzeci kanał, tzn. Długość lub × 3 x 2 razy.

  7. Pierwszy nóż (spłukiwanie)

  Po zakończeniu powyższych kroków dostosuj korpus paszowy do przodu. Główny panel sterujący wybierze automatyczne położenie, cięcie materiału w taki sposób, aby materiał znajdował się na środku głowicy zaciskowej, wyciągnął ostrze o około 15 mm (główne dwustronne szczęki zaciskające), a następnie nacisnąć przycisk na płycie głównej Panel sterowania, maszyna, która jest półautomatycznie rozpoczęta w piłowaniu. (Uwaga: jeśli jest cokolwiek gładkie lub nietypowe, inne dźwięki, szybko naciśnij główny panel sterowania hydraulicznego przycisku zatrzymania awaryjnego, maszyna natychmiast zatrzyma głowicę działania z powrotem do górnego końca przedmiotu, tak mocno zaciska się, aby zapobiec. Szorstki przedmiot i przedmiot obrabiany jest niebezpieczny.)

  8. Automatyczne obcinanie koła

  Po pierwszych 7 krokach płynnie, zgodnie z głównym panelem sterowania, przycisk automatyczny, urządzenie, które rozpoczęło karmienie → → → piłowanie piły itp., Automatyczne cykle pracy. Podczas automatycznego wykonywania czynności należy zwrócić uwagę na przekręcenie pokrętła panelu sterowania w pozycji 15 na pozycję "uruchomienie", tak aby podczas obchodzenia się z materiałem przedmiotu obrabianego w celu wysłania ogranicznika zbliżeniowego wykrycia braku artefaktów i automatycznego wyłączenia. Ostatnia wygrana po zatrzymaniu materiału, ponowne wykonanie prac nad nowymi 8 krokami, automatyczne cięcie cykli.

  9. Ilość cięcia:

  Maszyna jest wyposażona w wycięcie liczników (na głównym panelu sterowania), Planowana liczba elementów licznika wejściowego do cięcia, Rzeczywista wielkość cięcia zostanie wyświetlona na małym ekranie licznika, gdy faktyczna liczba cięć jest zgodna z ustawieniami wstępnymi Numer, maszyna automatycznie przestanie działać, cięcie licznika rzeczywistego jest automatycznie kasowane do zera.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Mr. Spark Xu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd
  Lingjiang Green Industrial Park Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Tel:86--13862229156
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Młyn zimny pilnik dostawca. © 2014 - 2021 coldpilgermill.com. All Rights Reserved.
  ga('send', 'pageview');