Dom

ZHANGJIAGANG HENGYANG METALLURGY TECHNOLOGY CO.,LTD

Kilka słów o nas
1 2 3

ZHANGJIAGANG HENGYANG METALLURGY TECHNOLOGY CO.,LTD

W 2001 roku założyliśmy naszą pierwszą firmę Hengli Machinery.

Zhangjiagang Hengli Machinery Co Ltd specjalizuje się w rozwoju i produkcji maszyn metalurgicznych, maszyn spożywczych i nietypowych maszyn itp. Różne serie modeli może spełnić Twoje wymagania w wyborze serii LG i seria LD walcowania na zimno młyn rury, prostownicy i zimna Maszyny do rysowania i tak dalej. Zdobywamy zaufanie klientów dzięki wysokiej jakości i doskonałej obsłudze. Produkty sprzedawane zarówno w kraju, jak i za granicą. Niektóre produkty są eksportowane do krajów w Indiach, na Tajwanie i innych regionach.

Trzymamy się mocno ustalić pomysł, że "jakość pierwsza reputacja najwyższa". Oferujemy doskonałe produkty, dobrą reputację i profesjonalną obsługę z pełnym entuzjazmem i szczerą współpracą. To jest podziwiane jako contant utrzymanie i obiecujące przedsiębiorstwo w Suzhou. Serdecznie witamy w naszej firmie na wizytę i instrukcję w kraju i za granicą.

W 2011 roku założyliśmy naszą drugą firmę Hengyang Steel Pipe.

Jiangsu Hengyang Steel Pipe Co, Ltd. specjalizuje się w produkcji łożysk rur stalowych, stopowych rur stalowych, rur stalowych samochodowych itp., Znajduje się w Zhangjiagang, gdzie zajmuje złotą drogę rzeki Jangcy, nasza firma cieszy się wygodnym dostępem do transportu i wielkimi zaletami geograficznymi . Hengyang obejmuje powierzchnię 30 000 metrów kwadratowych, o powierzchni zabudowy 20 000 metrów kwadratowych. Nasze aktywa osiągają 150 milionów RMB i zatrudniają ponad 100 pracowników i 18 administratorów technicznych.
Z doskonałymi urządzeniami, prestiżową techniką, zaawansowaną produkcją rzemiosła i wszechstronnymi badaniami, nasze główne produkty - "Hengyang" bezszwowa stalowa rura do ciekłej obsługi, bezszwowe rury stalowe do kotła nisko i średnio ciśnieniowego, rurka bez szwu dla wysokociśnieniowego kotła, ropa naftowa Krakingu rury, rury i obudowy, precyzyjne rur stalowych bez szwu, rury stalowej bez szwu do celów konstrukcyjnych są wykorzystywane szalenie w przemyśle samochodowym, motocyklu i przemyśle mechanicznym. Nasze produkty wykonane są z renomowanymi producentami łożysk i zyskują doskonałą reputację wśród klientów w kraju i za granicą.
Chcielibyśmy współpracować z klientami i przyjaciółmi w iz doskonałych produktach i usługach, a co najważniejsze po przystępnej cenie i pięknej reputacji. Wierzymy, że razem z Tobą stworzymy wspaniałą przyszłość.

W 2013 roku założyliśmy naszą wyśmienitą firmę, Hengyang Metalurg Technolog, która głównie na eksport, niech nasz klient zamorski uzyskać lepszą obsługę.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Hengli, Hengyang

Ilość pracowników : 160~200

Coroczne wyprzedaże : 2000000-4500000

Rok założenia : 2000

pc Export : 30% - 40%

Założyliśmy naszą pierwszą firmę Hengli Machinery w 2000.And my jesteśmy profesjonalną fabryką pilger mill aż do teraz, więcej szczegółów można zobaczyć z naszej strony internetowej ( www.hengli-jx.com )

W 2010 roku założyliśmy naszą drugą firmę, Hengyang Steel Pipe i rozpocznie produkcję rury od sierpnia 2012 roku, za którą można uzyskać informacje na naszej witrynie internetowej ( www.jshyzg.cn ).

W celu lepszej obsługi handlu zagranicznego, w 2012 roku założyliśmy własną firmę handlową.

Usługowe

Trzymamy się mocno przekonać, że "jakość pierwsza, najwyższa reputacja", uczciwość, profesjonalizm, wydajność i usługa to nasza zasada, od momentu powstania, stworzyliśmy dobry wizerunek przedsiębiorstwa wśród klientów i zapewniały im wysoką jakość usług.

Firma Zespół

Nasz zespół składa się z zarządu, departamentu zarządzania, działu sprzedaży (handel i import i eksport krajowy), działu badawczo-rozwojowego, działu QC, działu produkcji, działu finansowego, dział zakupów, dział transportu.

Kontakt

Adres: Lingjiang Green Industrial Park Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:Lingjiang Green Industrial Park Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny