Tel:
Chiny Młyn zimny pilnik producent
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

NAJLEPSZE WYPOSAŻENIE, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.


 

Dom

Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
When you choose your partners, you increase the likelihood of success. That’s why we choose Hengli Machinery.

—— Christian Garcia

We trust in Hengli Machinery for its stable quality and perfect service. Will keep a long-term cooperation withHengli Machinery.

—— Rajiv

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

 • Linia produkcyjna

  Zhangjiagang Hengli machinery Co., Ltd posiada specjalny sprzęt do produkcji maszyn metalurgicznych, spożywczych i niestandardowych. Najwyższa technologia i zaawansowany sprzęt produkcyjny sprawiają, że wysokiej jakości produkty Hengli są zawsze na wiodącej pozycji.

  Jiangsu Hengyang Steel Pipe Co., Ltd przetwarza specjalne urządzenia do produkcji metalurgicznej, w tym jeden stempel 50 i jeden stempel wzmocniony; 100m pieca do wyżarzania pieca; Walcarki na zimno LG75, LG60, LG45, LG30 oraz ciągnione na zimno maszyny LB45, LB30, LB20 i wiele innych profesjonalnych urządzeń.

  Oprócz urządzeń do produkcji nadal mamy sprzęt do kontroli. Dysponujemy różnorodnym, bardzo precyzyjnym profesjonalnym sprzętem do wykrywania i testowania, takim jak maszyna do testowania napięcia, spektrograf, mikroskop metalograficzny, defektoskop itp. W celu uzyskania produktów o dobrej jakości.

 • OEM / ODM

  Profil OEM / ODM

  Możemy świadczyć usługi OEM i ODM. Możemy wytwarzać produkty i projekt zgodnie z twoimi specjalnymi wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku, zarówno dla maszyny, jak i rur bez szwu. Dzięki doskonałym produktom i usługom nawiązaliśmy długoterminową współpracę z klientami krajowymi i zamorskimi.

 • R & D
  Jiangsu Hengli Machinery Co Ltd jest wiodącym producentem zimnego młynka w Chinach z wieloletnim doświadczeniem, najwyższej jakości w rozsądnej cenie, a także nasze doskonałe usługi. Koncentrujemy się na badaniach i rozwoju, ludzie Hengli mocno wierzą, że silne badania, rozwój i innowacje są impulsem dla naszego wzrostu i rozwoju, ponieważ jakość produktów auperioru pochodzi właśnie z ciągłych badań, rozwoju i innowacji produktu.

  Aby podkreślić naszą przewagę konkurencyjną, ludzie Hengli poświęcają dużo czasu i energii na szkolenie personelu badawczo-rozwojowego, czy to w mechanicznym, elektrycznym czy hydraulicznym układzie, Hengli posiada profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju, który gwarantuje jakość produktu, obniża koszty i spełnia optymalny projekt.

  Jiangsu Hengyang Steel Pipe Co, LTD jest producentem rur z kilkomaletnim doświadczeniem, skupiamy się na R & D, produkcji i wprowadzania na rynek nowych i potencjalnych rur i rur do różnych dziedzin na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Spark Xu

Tel: 13862229156

Faks: 86-512-56326816

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd
Lingjiang Green Industrial Park Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
Tel:86--13862229156
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Młyn zimny pilnik dostawca. © 2014 - 2021 coldpilgermill.com. All Rights Reserved.
ga('send', 'pageview');