Dom

ZHANGJIAGANG HENGYANG METALLURGY TECHNOLOGY CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Młyn walcowniczy na sprzedaż
dobra jakość Młyn walcowniczy na sprzedaż
Opinie klientów
When you choose your partners, you increase the likelihood of success. That’s why we choose Hengli Machinery.

—— Christian Garcia

We trust in Hengli Machinery for its stable quality and perfect service. Will keep a long-term cooperation withHengli Machinery.

—— Rajiv

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5 6

1 2 3 4 5 6

1 2 3 4 5 6

 • Linia produkcyjna
  Zhangjiagang Hengli maszyny Co., Ltd posiadają specjalne urządzenia do produkcji metalurgii, żywności i niestandardowych maszyn. Najnowocześniejsza technologia i zaawansowane urządzenia produkcyjne sprawiają, że produkty wysokiej jakości Hengli są na zawsze wiodące.

  Jiangsu Hengyang Steel Pipe Co., Ltd produkuje specjalne urządzenia do produkcji metalurgii, w tym jeden 50 dziurkacz i jeden wzmocniony dziurkacz; 100 m kowadełkowego pieca do wyżarzania; LG75, LG60, LG45 walcownie zimne i LB45, LB30, LB20 na zimno i wiele innych profesjonalnych urządzeń.

  Oprócz urządzeń produkcyjnych wciąż mamy pewne urządzenia kontrolne. Posiadamy wiele precyzyjnych profesjonalnych urządzeń do wykrywania i testowania, takich jak urządzenia do testowania naprężeń, spektrografy, mikroskop metalograficzny, defektoskop itp., Do ansure produktów o dobrej jakości.

 • OEM / ODM

  Profil OEM / ODM

  Możemy świadczyć usługi OEM i ODM. Możemy wytwarzać produkty i projektować zgodnie z Państwa szczególnymi wymaganiami i zapotrzebowaniem rynku, zarówno na maszyny, jak i rury bez szwu. Dzięki doskonałym produktom i usługom nawiązaliśmy długoterminową współpracę z klientami zarówno krajowymi, jak i zamorskimi.

 • R
  Jiangsu Hengli Machinery Co Ltd jest wiodącym producentem zimnego młynka w Chinach z wieloletnim doświadczeniem, najwyższej jakości w rozsądnej cenie, a także nasze doskonałe usługi. Koncentrujemy się na badaniach i rozwoju, ludzie Hengli mocno wierzą, że silne badania, rozwój i innowacje są impulsem dla naszego wzrostu i rozwoju, ponieważ jakość produktów auperioru pochodzi właśnie z ciągłych badań, rozwoju i innowacji produktu.

  Aby podkreślić naszą przewagę konkurencyjną, ludzie Hengli poświęcają dużo czasu i energii na szkolenie personelu badawczo-rozwojowego, czy to w mechanicznym, elektrycznym czy hydraulicznym układzie, Hengli posiada profesjonalny zespół ds. Badań i rozwoju, który gwarantuje jakość produktu, obniża koszty i spełnia optymalny projekt.

  Jiangsu Hengyang Steel Pipe Co, LTD jest producentem rur z kilkomaletnim doświadczeniem, skupiamy się na R & D, produkcji i wprowadzania na rynek nowych i potencjalnych rur i rur do różnych dziedzin na całym świecie.

Szczegóły kontaktu
ZHANGJIAGANG HENGYANG METALLURGY TECHNOLOGY CO.,LTD

Osoba kontaktowa: Mr. Spark Xu

Tel: 86--13862229156

Faks: 86-512-56326816

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Kontakt

Adres: Lingjiang Green Industrial Park Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:Lingjiang Green Industrial Park Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny