Tel:
Chiny Młyn zimny pilnik producent
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

NAJLEPSZE WYPOSAŻENIE, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.


 

Dom ProduktyMaszyna do cięcia rur

Maszyna do cięcia rur okrągłych Duża prędkość dla rur stalowych

Maszyna do cięcia rur okrągłych Duża prędkość dla rur stalowych

  • Circular Saw Pipe Cutting Machine High Speed For Carbon Steel Pipe
  • Circular Saw Pipe Cutting Machine High Speed For Carbon Steel Pipe
  • Circular Saw Pipe Cutting Machine High Speed For Carbon Steel Pipe
  • Circular Saw Pipe Cutting Machine High Speed For Carbon Steel Pipe
 • Circular Saw Pipe Cutting Machine High Speed For Carbon Steel Pipe

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Jiangsu Chiny
  Nazwa handlowa: Hengyang
  Orzecznictwo: ISO9001-2000
  Numer modelu: MC350D

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 1
  Szczegóły pakowania: Zgodnie z życzeniami klientów
  Czas dostawy: 60days
  Zasady płatności: 30% zaliczka przez TT, 70% przed wysyłką
  Możliwość Supply: 20 miesięcznie
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  High Light:

  semi automatic cutting machine

  ,

  pipe cutting equipment

  Maszyna do cięcia rur piła tarczowa High Speed ​​do rur ze stali węglowej

  Szybkie Szczegóły

  Warunek: nowy miejsce pochodzenia: Jiangsu Chiny

  Typ modelu: MC350D Typ maszyny: Maszyna do cięcia rur i rur

  Surowiec: Moc rury: hydrauliczna

  Certyfikacja: System chłodzenia CE & ISO: chłodzenie wodne

  Przegląd urządzenia:

  MC350D Maszyna do cięcia rur metalowych, oparta na wprowadzeniu zagranicznej zaawansowanej technologii, innowacyjna i rozwijająca automat hydrauliczny do cięcia, Wydajność swoich produktów osiąga poziom zaawansowany, Piłowanie różnych kształtów przekrojów może być zwykłą stalą, stalą nierdzewną, miedzią, aluminium i innymi Profile metalowe, Szczególnie piłowanie różnych rur jest idealne. Maszyna wykorzystuje sterowanie hydrauliczne, Podczas piłowania bez sztucznego podawania, rozładowywania, mocowania obrabianego przedmiotu, zwalniania, podawania, automatycznie cofa się za pomocą sterowania hydraulicznego, Dokładność obróbki, wysoka wydajność, nadaje się do długotrwałej pracy ciągłej.

  Ilość do cięcia:

  Maszyna wyposażona jest w wycinanie liczby liczników 1 (na głównym panelu sterowania), Planowaną liczbę detali piłowania licznika wejściowego, Rzeczywista ilość cięcia będzie wyświetlana na małym ekranie licznika, Gdy faktyczna liczba piłowania jest zgodna z ustawieniem wstępnym numer, urządzenie automatycznie przestanie działać, zmniejszenie liczby rzeczywistego licznika zostanie automatycznie zresetowane do zera.

  Parametry techniczne

  1 Silnik tnący

  YD112M-4/2 3,3 / 4,0kw

  2 napięcie

  380V 50HZ (linia sterująca 110V50HZ)

  3 Silnik pompy wodnej

  40W

  4 Odpowiednia piła

  Ф ≤ 400 Otwór Ф32 Otwór wtyku 2-Ф11 × 63

  5 Ciśnienie robocze

  5,5 MPa

  6 Otwarcie zacisku

  140 mm

  7 Silnik pompy olejowej

  Y90L-4 1,5Kw

  8 Pompa łopatkowa

  VPV1-20-55

  Wprowadzenie do konfiguracji:

  Elektroniczne części kontrolne: FR.L i zawór elektromagnetyczny są importowane z Air TAC Tajwan; Valve: Tajwan importowane hydrauliczne Asada;

  Stycznik prądu przemiennego: importowany przez Koreę Południową Shilin, przycisk Stop i przycisk Start: Tajwan Tiandi; Inne akcesoria elektryczne: Chint.

  Kolej: Tajwan Shangyin.

  Instalacja i uruchamianie

  1, Maszyna musi być umieszczona na płaskim podłożu, cztery stopy ze śrubami, aby ją zabezpieczyć.

  2, Linia została zmontowana wewnątrz debugowania maszyny, a zasilanie (380 V 50 Hz, trójfazowy system prądowy) jest połączone, natomiast urządzenie musi być uziemione w celu zapewnienia bezpieczeństwa.

  3, Potwierdź sterowanie: światła włączone, następnie przełącznik zmiany biegu jest włączony (ustawiony na "1" lub "2"), a następnie naciśnij kierunek obrotu silnika przełącznika nożnego, w zależności od kierunku obrotu wrzeciona i spójnych strzałek pokrywy , Jeśli odwrócisz zamianę dowolnej dwufazowej fazy linii energetycznej

  Instrukcja obsługi

  1. Instalacja piły

  W zależności od rozmiaru ciętego materiału wybierz odpowiednią grubość ostrza, średnicę i liczbę zębów. Po wybraniu brzeszczotu zgodnie z następującymi krokami, aby zainstalować urządzenie

  (1) Przełącznik zasilania jest ustawiony w pozycji WYŁ.

  (2) Otwórz osłonę ostrza.

  (3) Pokrywa ostrza noża zdjęta, a kołnierz wrzeciona i pokrywa noża z czystą szmatką nie pozostawiają piasku lub opiłków żelaza.

  (4) Zamontuj na ostrzu, strzały z przodu osłony w tym samym kierunku nożem, połóż nóż na pokrywie, dokręć śruby, zanim całkowicie zablokujesz ostrze, aby pociągnąć ostrze obracające się w przeciwnym kierunku, tak aby trzpień osłona twarzy mocno nacisnij nacisk na otwór sworznia tarczy, a następnie mocno dokręć śruby.

  (5) Przykryj szyny ochronne ostrza, kompletny montaż ostrza. Aby usunąć, w stosunku do powyższych kroków.

  2. Regulacja głębokości skoku posuwu

  Regulowana nakrętka ograniczająca, następnie obróć zamknięty zawór kontrolny (przeciwnie do ruchu wskazówek zegara) tak, aby ładunek powoli opadał w dół, aż ostrze może przeciąć obrabiany przedmiot, tak aby pokrywa regulacyjna ostrza została odcięta od przedmiotu obrabianego o około 10 mm.

  3. Prędkość ostrza sieczki:

  Zasadniczo wybrana prędkość miękkiego metalu; pręty stałe, stal nierdzewna i inne opcjonalnie niskie (Uwaga: po obróbce cieplnej materiałów lub twardości stali HRC13 więcej, jest niedostępna szybkobieżną piłę do piłowania, w przeciwnym razie skraca żywotność ostrza.)

  4. Główny zacisk i wyreguluj zaciski podajnika (patrz rysunek i instrukcje sterowania panelem)

  (1) Zasady korekty:

  A, Naprawdę można zacisnąć przedmiot obrabiany.

  B, Zapewnia płynne podawanie, a nie mocne opadanie lub utknięcie, nie wpływa na tolerancję długości po pocięciu gotowego przedmiotu obrabianego.

  (2) Etapy korekty:

  A, Spróbuj otworzyć zacisk główny, zacisk jest otwarty do podawania.

  B, Obsługuj ręcznie główny panel sterowania będzie wyposażony w stację podawania do przodu głównego zacisku.

  C, Zacisnąć element umieszczony pośrodku.

  D, Obrót koła ręcznego zacisk przedmiotu do głównego folderu śmierci, pokrętła, a następnie odwrócić z powrotem 3-4 mm.

  E, Przekręć pokrętło do funkcji ręcznej na głównym panelu sterowania, aby sprawdzić, czy zbiornik paliwa do głównego folderu nie zaciska przedmiotu, nie przecinając środka bez niebezpieczeństwa i powodując obrót przedmiotu obrabianego.

  F, Po regulacji głównego zacisku, wyreguluj zaciski podajnika, metodę regulacji, aby ustawić główny folder w przybliżeniu taki sam, ale szczególną uwagę należy zwrócić oprócz regulowanego pokrętła ręcznego, tym bardziej można wyregulować bloki zaciskania siedziska. Ale szczypce do karmienia w tym samym folderze muszą być proste wobec Pana.

  G, Po ręcznym ustawieniu pokrętła w celu zwolnienia głównego folderu. Zostanie wysłany do cylindra z klipsem z klipsem, zacisk dociska obrabiany przedmiot do przycisku ręcznego podawania, stacja podawania natychmiast się wycofuje. W tym momencie materiałem nutowym (obrabianym przedmiotem) jest zderzenie głównego zacisku, oznacza to, że jeśli nie ma dobrej jakości na linii, należy ponownie ustawić. Jeśli oznacza to, że materiał przed i po dostawie został zakończony płynnie.

  5. Regulacja prędkości posuwu

  Z tyłu głowicy cylindra podajnika znajduje się zawór regulacji przepływu, obracaj pokrętłem, aby wyregulować prostnicę posuwu. Regulacja prędkości posuwu w zależności od doświadczenia, niezbyt szybka i zwijanie szczątków ząbkowanych zębów, ale także niezbyt powolne i tępe ostrze piły. Na przykład amputowane pręty ze stali miękkiej o średnicy 25 mm przez około 2-8 sekund, według Lee ząbkowanego lub tępego może być.

  6. Regulacja długości cięcia (każdej długości posuwu)

  Podawanie wartości odniesienia maszyny to długość stacji karmienia Kolejnym krokiem jest dostosowanie skali:

  (1) Stacje karmienia przeniosą się na pierwszy plan;

  (2) Po podaniu zwolnienia blokady korka pozycjonującego;

  (3) Z ręcznym blokiem transmisji i wskaźnik zatrzymuje się wizualnie obok skali;

  (4) Po znalezieniu długości ustawianej wartości, blokujący zakrętka;

  (5) Po zderzeniu stopera przedniej i tylnej części i zderzakom można dostroić połączone przetwarzanie paszy, w celu ułatwienia stosowania niewielkiego rozmiaru (po podawaniu w celu ograniczenia pręta buforowego, zwykle wciskany w 13-15 mm jest odpowiedni. W przeciwnym razie bufor nie może sobie pozwolić na efekty lub łatwo się psuje)

  (6) I o długości mniejszej niż kanał, wybierz drugi lub trzeci kanał, czyli długość lub × 3 × 2 razy.

  7. Pierwsze piłowanie nożem (wlew)

  Po zakończeniu powyższych kroków, aby dostosować korpus posuwu do przodu. Główny panel sterujący wybierze automatyczne położenie, cięcie materiału tak, że materiał zostanie umieszczony w środku głowicy zaciskającej, a jego ostrze styczne około 15 mm (główna obustronna szczęka zaciskowa), a następnie naciśnij przycisk na głównym panel sterowania, maszyna, która półautomatycznie rozpoczyna piłowanie. (Uwaga: Jeśli cokolwiek jest płynne lub nietypowe, różni się dźwiękiem, szybko naciśnij główny panel hydraulicznego przycisku zatrzymania awaryjnego, urządzenie natychmiast zatrzyma głowicę roboczą z powrotem na górnym końcu przedmiotu obrabianego, aby zapobiec jej zablokowaniu. Przeciąganie piły i detale są niebezpieczne.)

  8. Automatyczny cykl cięcia

  Gdy pierwsze 7 kroków płynnie, zgodnie z głównym panelem sterowania, automatyczny przycisk, maszyna, która rozpoczęła podawanie Karmienie → → → piłowanie, itp. Automatyczne działanie cyklu. Podczas automatycznego wykonywania czynności należy najpierw skupić się na głównym pokrętle panelu sterowania na 15 pozycji, aby przejść do pozycji "biegu", tak aby niedostrzeganie niedoskonałości materiału przy wysyłaniu ogranicznika zbliżeniowego wykrywało brak artefaktów i automatycznie się wyłączało. Ostatnią wygraną po zatrzymaniu materiału, ponownie wykonać pracę na nowych 8 kroków, automatyczne cięcie cyklu.

  9. Wielkość cięcia:

  Maszyna wyposażona jest w wycinanie liczby liczników 1 (na głównym panelu sterowania), Planowaną liczbę detali piłowania licznika wejściowego, Rzeczywista ilość cięcia będzie wyświetlana na małym ekranie licznika, Gdy faktyczna liczba piłowania jest zgodna z ustawieniem wstępnym numer, urządzenie automatycznie przestanie działać, zmniejszenie liczby rzeczywistego licznika zostanie automatycznie zresetowane do zera.

  Szczegóły kontaktu
  Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

  Osoba kontaktowa: Mr. Spark Xu

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
  Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd
  Lingjiang Green Industrial Park Zhangjiagang, Jiangsu, Chiny
  Tel:86--13862229156
  Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość Młyn zimny pilnik dostawca. © 2014 - 2021 coldpilgermill.com. All Rights Reserved.
  ga('send', 'pageview');