LG10 High Speed ​​Continuous Cold Pilger Mill do produkcji bezszwowych rur ze stali nierdzewnej
1
MOQ
LG10 High Speed Continuous Cold Pilger Mill for Stainless Steel Seamless Tube Making
cechy Galeria opis produktu Poprosić o wycenę
cechy
Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Hengli
Orzecznictwo: Iso2000
Numer modelu: LG10
Zapłata
Szczegóły pakowania: Maszyna musi być całkowicie odporna na rdzę i pomalowana przy użyciu dobrej jakości, odpornej na rdz
Czas dostawy: 90 dni
Możliwość Supply: 10 zestawów / miesięcy
specyfikacje
Typ maszyny: Typ LG10 High Speed
Pusta rura OD: 10mm - 25mm
Hollow Tube WT: 0,9 mm - 4 mm
Gotowa rurka OD: 7 mm - 16 mm
Gotowa rura WT: 0,7 mm - 2 mm
Uderzenie: 80-180 razy / min
opis produktu


 Szczegóły dotyczące młyna zimnego LG10H:

Nie. Nazwa LG10H  
1 Shell OD (mm) 10 ~ 25 mm
2 Shell WT (mm) 0,9-4 mm
3 Długość skorupy (mm) 2500-5000 mm
4 Gotowa rurka OD (mm) 7 ~ 16 mm
5 Gotowa rura WT (mm) 0,7 ~ 2 mm
6 Długość gotowej rury (m) 20 m
7 Częstotliwość skoku młyna czas / min 80 ~ 180 czas / min
8 Skok szyny walcowni (mm) 392 mm
9 Długość karmienia (mm) 1 ~ 6 mm
10 kąt obrotu 52 °  
11 Średnica rolki (mm) 151 mm
12 Moc (KW) 45 KW
13

Ciągłe toczenie

Mieć  

 
LG10H Cold Pilger MillZalety:
Niskie koszty utrzymania
Łatwa obsługa (jedna osoba może obsługiwać dwa urządzenia)
Ekstremalnie wysoka wydajność (poprawiona o 60% do 150%)
Niski współczynnik przebicia (struktura serwa)
Produkt z dużą precyzjąLG10H Cold Pilger Mill Opis wyposażenia
Młyn ten składa się głównie z głównej jednostki napędowej, głównej obudowy napędowej, siodeł, podstawy stojaka, uchwytów kęsów, wózka nr 1 i nr 2, łoża młyna nr 1 i nr 2, obudowy do karmienia i obracania nr 1 i nr 2, łoża środkowego, uchwyty trzpieniowe itp.
Moc głównego zespołu napędowego jest dostarczana głównie przez silnik.Główna jednostka napędowa zawiera konstrukcję napędową do przenoszenia mocy na siodełka.Siodła są poruszane ruchem posuwisto-zwrotnym, aby napędzać walcowanie produktu.Stojak jest platformą roboczą siodeł.Uchwyt do kęsa służy do obracania kęsa.Wózek służy do napędzania kęsa do przodu, a łoże młyna jest platformą roboczą wózka.Obudowa do podawania i obracania jest podstawową częścią wyposażenia, a silnik serwo służy do sterowania obracaniem i podawaniem kęsów.Urządzenie do ciągłego podawania i walcowania, które obejmuje łoże środkowe, wózek nr 2, łoże walcarki nr 2, obudowę podającą i obracającą nr 2 oraz uchwyt trzpienia nr 2, jest ważną częścią systemu ciągłego podawania i walcowania.Uchwyt trzpieniowy służy głównie do obracania trzpienia.

Dodatkowe funkcje

 

Dokumentacja techniczna

 
Wszystkie etykiety na maszynach i rysunki układów, schemat elektryczny, instrukcja obsługi będą w języku angielskim i będą oferowane przez producenta po przetransportowaniu maszyny.

 

Przedstawienie firmy:

Zhangjiagang Hengli Machinery Co., Ltd specjalizuje się w opracowywaniu i produkcji maszyn metalurgicznych, maszyn spożywczych i maszyn niestandardowych itp. Różne serie modeli mogą spełnić Twoje wymagania w zakresie doboru walcarek do rur na zimno z serii LG i LD. maszyna do rysowania i tak dalej.

 

  • Hengli gwarantuje, że wszystkie dostarczone towary są całkowicie nowe, zaawansowane technicznie, wysokiej jakości, a projekt, materiały i proces produkcji są bez wad, odpowiadają wymaganiom technicznym wymaganym przez klienta i mogą działać bezpiecznie.
  • Hengli gwarantuje, że okres gwarancyjny dostarczonego towaru wynosi 12 miesięcy od daty podpisania protokołu odbioru towaru.
  • Hengli gwarantuje, że dostarczone towary spełniają wymagania jakościowe i techniczne określone w okresie gwarancyjnym, jeśli z odpowiedzialności Hengli wynika, że ​​dostarczone towary nie spełniają wymagań dotyczących określonej jakości i parametrów technicznych, kupujący ma prawo do wniesienia reklamacji.
  • Hengli gwarantuje, że dostarczona dokumentacja techniczna jest poprawna, kompletna i przejrzysta oraz spełnia wymagania dotyczące projektowania, kontroli, instalacji, regulacji i konserwacji towarów.

 
 
 
 

Polecane produkty
Skontaktuj się z nami
Tel : 13862229156
Faks : 86-512-56326816
Pozostało znaków(20/3000)
ga('send', 'pageview');